counterforce Autor: counterforce
Kuupäev: 24.10.2012 14:41

Paluks abi talvise soojamaareisi koostamisel/planeerimisel/valimisel.
Tere!

Sooviks minna Jaanuaris-Veebraris tüdrukuga kuskile reisima, kuid puudub suurem kogemus, kuna eelnevalt oli probleeme rahanappusega:) Sooviks siis põrutada eemale talvisest Soomest, kus me hetkel resideerume, kuskile kus oleks korralikult soe(näiteks ujumisrõõmud jne)...

Reisi pikkus võiks olla minimaalselt nädal kohapeal. Põhiküsimuseks oleks see, et mis oleks parimad sihtkohad kuhu sellisel aastaajal minna? Teiseks võiks keegi üldist nõu ja kogemusi jagada...näiteks kas tasub ise reis kokku panna või otsida soodsaid pakkumisi läbi eesti-soome reisibüroode? Ise arvasin, et ehk tuleb sedasi odavam kui kasutada odavlennufirmat ryanair ja hotell otsida samuti kasutades mingisugust hotellide võrdluseks mõeldud netilehte... Samas keegi rääkis, et ryanair lendab vaid euroopas...
Jah...ma olen rookie selles asjas nagu te näete...pole kogemusi:D

Eelarvet oleks siis hetkel 1000 eurot, kuid selleks ajaks kindlasti rohkem...Siiski ei tohiks kogu tripp ületada 2000euro piiri. Ei tea kas sellise eelarvega kõik-hinnas hotelli ka välja pigistab? Vist mitte...

Igastahes...See sai nüüd kähku kirjutatud ja ei tulegi meelde kas midagi jäi mainimata...Kui midagi tähtsat vaja veel täpsustada siis juhtige sellele palun mu tähelepanu:)

Aitäh abi eest!:)
Teemale vastamiseks pead registreeruma või sisse logima.
Reisifirmade pakkumised
Sihtkohad
Reisistiilid
Foorumi rubriigid